Studia trwają: 270 godzin + 150 godzin praktyk pedagogicznych

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Kwalifikacyjne Pedagogiczne Studia Podyplomowe

Studia metodą e-learningową (przez internet). Praktyki pedagogiczne stacjonarnie.

 

  • A
  • A
  • A

Opinie na temat kursu

12.07.2018

Ślicznie dziękuję za współpracę i cierpliwość do moich spraw. Życzę wszelkiej pomyślności oraz spokojnych studentów. Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Wodara

10.07.2018

Moje odczucia co do organizacji studiów są bardzo pozytywne głównie dzięki osobie Pani Kierwonik:) Zawsze była Pani w 100% responsywna i chętna do udzielenia odpowiedzi. Materiał był dobrze przygotowany, zawierał ciekawe treści i linki do ciekawych filmików na stronie youtube.
Dziękuję za ”wspólnie spędzony” czas i pozdrawiam,
Justyna Wieczorek

04.07.2018

Podsumowując bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na studia pedagogiczne na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu trybem online. Kontakt w kwestii pytań, czy wątpliwości lub pomocy był w zasadzie natychmiastowy i bezproblemowy. To duży plus. A co najważniejsze, studiowanie można rozłożyć i rozplanować sobie w sposób, który jest najdogodniejszy dla osoby pracującej. Ten czynnik zdecydowanie przeważył jeśli chodzi o wybór uczelni. Zdecydowanie polecam osobom, które w dogodny dla siebie sposób chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje.
Roksana Różańska-Boruń

03.07.2018

Bardzo dziękuje, że mogłem na kursie uzupełnić moje kwalifikacje, uporządkować wiedzę,dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Materiał przekazywany był w sposób zwięzły i interesujący.Pod względem merytorycznym został dobrany z zachowaniem zasady jak największej przydatności w codziennym nauczaniu. Egzaminy sprawdzały zrozumienie materiału i były przygotowane profesjonalnie. Przez cały okres kursu spotkałem się tylko i wyłącznie z życzliwością i zrozumieniem.
Dominic Sheridan

30.06.2018

Studia podyplomowe zorganizowane bardzo ciekawie, poziom wysoki.
Poleciłabym dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a cierpią na „chroniczny” brak czasu.
Na  razie jedyne w Polsce, zorganizowane całkowicie przez internet  . Koszt porównywalny ze studiami organizowanymi w sposób tradycyjny, jednak uczestnik zyskuje na czasie, a czas to pieniądz:)
Magdalena Krzyszkowska-Pytel

25.06.2018

Dziękuje bardzo za tak szybkie przysłanie świadectwa i dyplomu ukończenia studiów. Z przyjemnością będę polecała państwa uczelnię. B. G.

25.06.2018

Studia zorganizowane sprawnie, zgodne z opisem, materiały dostępne wg harmonogramu, całość ułożona logicznie.
Z wyrazami szacunku
K. Miłkowski

25.06.2018

Duża oszczędność czasu, dla osób zabieganych i nie mogących sobie pozwolić na uczestniczenie w kursie stacjonarnym, miła i kompetentna kadra, dobrze przygotowane wykłady,  szybki kontakt  (bez utrudnień).
T.Nikiel

22.06.2018

Uczelnia wykazuje się dużą wyrozumiałością w kwestii potrzeb i doświadczeń zawodowych studenta. Wykładowcy starają się przekazać wiedzę niezbędną do pracy w szkole w przystępny, urozmaicony sposób (prezentacje, filmy, prace zaliczeniowe). Idealny sposób nauki dla osób, które potrzebują poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe jedynie o uprawnienia pedagogiczne.
Pozdrawiam serdecznie,
Maja Blacha

19.06.2018

Bardzo jestem zadowolona z tego że wybrałam państwa uczelnię. Szkoda że nie macie historii jeśli chodzi o studia podyplomowe bo również bardzo chętnie bym się zapisała. Są to po prostu szczere słowa tak jest. Gdy miałam jakiś problem mogłam się zawsze do pani kierownik zwrócić i otrzymać szybką odpowiedz. Dziękuję bardzo Pozdrawiam Beata Gizińska.

15.06.2018

Cieszę się z ukończenia studiów, jestem z nich zadowolona mimo zmęczenia, wysłuchałam wszystkie wykłady (i mam notatki 🙂 i każdy coś wniósł do mojej dotychczasowej wiedzy.
T. N.

07.06.2018

Dziękuję Pani kierownik za prowadzenie tych studiów
Pozdrawiam,
Wiktor Kluczenko

07.06.2018

Wszystkie wykłady były bardzo ciekawe. Szczególnie te od pani Nomejko.

Pozdrawiam. Grzegorz Bugajski.

05.06.2018

Na chwilę obecną bardzo chcę podziękować z niezwykle profesjonalną opiekę w trakcie studiów i pomoc we wszelkich dotychczasowych sprawach. Treść studiów znakomicie poszerzyła i uaktualniła posiadaną wiedzę zdecydowanie Państwa Studia i kursy są godne polecenia i najwyższej oceny.
Pozdrawiam Piotr Brzozowski

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

 

Kadra

Małgorzata Silny

Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademiki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

dr Agnieszka Nomejko

Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, praktykująca psychoterapeutka poznawczo-behawioralną. Studia magisterskie i doktorskie ukończyła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” i Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka artykułów naukowych i kierownik projektów badawczych.

dr Edyta Sielicka

Doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, socjolog, socjoterapeuta, wychowawca – nauczyciel. W swoich obszarach badawczych koncentruje się wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz jej znaczenie dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także wokół zagadnień budowania sieci wsparcia dla uczniów znajdujących się  w sytuacjach trudnych.

 

ZOBACZ CAŁĄ KADRE

 

Zobacz nasze placówki

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu:

www.wsjo.edu.pl

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

 

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu Wydział Zamiejscowy w Przasnyszu:

www.wsjoprzasnysz.edu.pl

Szkoła w Przasnyszu

 

Blog

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach

Czytaj więcej >