Studia trwają: 325 godzin zajęć + 150 godzin praktyk pedagogicznych

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Pedagogiczne Studia Podyplomowe

Studia metodą e-learningową (przez internet). Praktyki pedagogiczne stacjonarnie.

 

  • A
  • A
  • A

Opinie na temat kursu

02.08.2019

Wspaniale !

Dziękuje baaaardzo!! Jedyna i najważniejsza rekomendacja jaką mam – to Pani pomoc, Pani Małgosiu, jest Pani nieoceniona ! i jeśli mam mówić o skojarzeniach jakie mam na temat Uczelni – to bardzo dobry kontakt z  Panią kierownik. Za co serdecznie dziękuję. i zyczę samych miłych studentów i powodzenia! 

pozdrawiam.
Anna Zglenicka

06.07.2019

Bardzo dziękuję Pani Malgorzato. Dziękuję wszystkim wykladowcom za profesjonalne szkolenie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Luiza Wiśniewska 

03.07.2019

Organizacja studiów, przygotowanie wykładów, a przede wszystkim podejście do studenta można podsumować dwoma słowami – pełen profesjonalizm. Pod względem merytorycznym wykłady sporządzono nadzwyczaj starannie. Otrzymałam ogromną ilość wiedzy teoretycznej, która została przekazana mi w przystępny i ciekawy sposób. Dodatkowo studiowanie przez Internet umożliwiło mi naukę w najodpowiedniejszym dla mnie czasie. Nie można również pominąć kwestii ogromnego zaangażowania kierownika studiów – p. Małgorzaty Silny oraz całej kadry wykładowców, z którymi Uczenia zagwarantowała stały kontakt. Dziękuję Państwu bardzo za wszystko.

Z czystym sumieniem polecam każdemu studiowanie na Uczelnii Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko

Anna Matuszewska

02.07.2019

Pedagogiczne Studia Podyplomowe niestacjonarne, przez internet podjąłem w 2018 roku. Dziś, kiedy już je zakończyłem, uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Świetna obsługa, bardzo dobrze przygotowane materiały dydaktyczne, jasne formy zaliczenia. Jeśli miałbym zaczynać te studia jeszcze raz, bez wahania  wybrałbym Uczelnię Lingwistyczno – Techniczną w Świeciu. Bardzo dziękuję za współpracę i życzę kolejnych rzesz zadowolonych Studentów.

Tomasz Mituniewicz

01.07.2019

Jeszcze raz podkreślę świetną organizację studiów, wyczerpujące maile, bardzo dobrze przygotowane materiały i komfort nauki w wolnej chwili – który okazał się dla mnie zbawienny pracując na pełny etat aż do 8 miesiąca ciąży, studiując zaocznie jeszcze jeden kierunek i dwa tygodnie temu rodząc najwspanialszego synka, dokończyłam konspekt lekcji i dydaktykę szczegółową. Możliwość zdania egzaminów wcześniej była rewelacyjna!!! 

Serdecznie pozdrawiam
Maria Koryciarz 

01.07.2019

Jako absolwent, gorąco polecam tę uczelnię. Wykłady są merytoryczne i ciekawe – poza niezbędną wiedzą przekazują również odniesienia do fachowej literatury. Kwalifikowana kadra to ludzie z pasją – przychylni i aktywni. Szczerze mówiąc byłem zaskoczony, że tak szybko można otrzymać odpowiedź mailową, pomocną w kwestii praktyk, zaliczeń czy spraw organizacyjnych. Świadczy to o szacunku i poważnym podejściu do spraw studenta i słuchacza.

Polecam Uczelnię Lingwistyczno-Techniczną każdemu, kto chce zaoszczędzić swój czas i pieniądze a komu zależy na jakości. Moja siostra już zdecydowała. Kamil

01.07.2019

Serdecznie polecam studia na uczelni Lingwistyczno -Technicznej w Świeciu. Gdyby nie ta uczelnia oraz możliwość studiowania za pośrednictwem Internetu nie miałbym możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. Wykłady są na wysokim poziomie, ich obsługa techniczna banalna, a kontakt z wykładowcami jest bardzo sprawny. System studiów umożliwia połączenie studiowania oraz pracy zawodowej. Dziękuję za możliwość studiowania.

Z wyrazami szacunku
Wojciech Buda

01.07.2019

Zaczynając studia internetowe trochę się bałam, że może być to oszustwo i wyciąganie pieniędzy.
Jednak po otrzymaniu materiałów wykładowych, FV za opłacenie studiów i bardzo płynny kontakt z kierownikiem studiów uważam, że jest to bardzo dobra forma doskonalenie zawodowego.
Jestem zadowolona z formy zaliczeniowej egzaminy a wszystkie wykłady zawierały dużo ciekawych i przydatnych informacji. 

Z pewnością będę polecać znajomym kursy, które Państwa uczelnia organizuje.
Pozdrawiam,
Paulina Kujawa 

29.05.2019

Dzień dobry. Bardzo się cieszę, że wybrałam Państwa szkołę – wykłady są bardzo interesujące,

Z wyrazami szacunku
Ludmiła L.

28.05.2019

Polecam Państwa szkołę i polecać będę – być może jeszcze kiedyś z czegoś u Was skorzystam. 🙂

Pozdrawiam, Dorian Bukowski

28.05.2019

Chciałabym bardzo podziękować za naukę, czas, współpracę i pomocne porady. Dyplom otrzymałam.

Pozdrawiam serdecznie
A.Kula

28.05.2019

Chciałbym pochwalić za bardzo interesujące materiały, wykłady, dużą wartość merytoryczną, ale i przystępność.
Cieszę się, że zdecydowałem się na Waszą Uczelnię.

18.05.2019

Chciałem podziękować za wspólnie spędzony czas na studiach.
Było to dla mnie kolejne doświadczenie, zarówno naukowe jak i zawodowe. Wiedzę którą zdobyłem z wykładów staram się wykorzystać na co dzień w pracy ( opiekun w domu pomocy społecznej dla niepełnosprawnych intelektualnie zarówno dzieci jak i dorośli ) Pomimo swego wieku ( 54 lata ) jestem otwarty na wszelkie formy dokształcania i zdobywania nowych umiejętności które traktuję bardzo poważnie a jednocześnie jako przygodę z nowo nabytą wiedzą .Polecam tez Państwa i formę kształcenia która proponujecie swoim współpracownikom z pracy , niewykluczone że będzie z tego jakiś odzew w Waszą stronę.
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla Pani i zespołu wykładowców z Uczelni w Swieciu i niecierpliwie czekam na odbiór dyplomu.
Z poważaniem Wiesław Iwaniuk

13.05.2019

Polecam gorąco studia na ULT w Świeciu. Będąc na urlopie macierzyńskim i wychowując dziecko w krótkim czasie udało mi się podwyższyć kwalifikacje i dokończyć mój awans zawodowy. Organizatorzy studiów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pracującym, zabieganym studentom. Są na bieżąco z przepisami oświatowymi, więc nie są to uprawnienia i wiedza, która nie ma zastosowania w życiu. To co sobie szczególnie cenię  to fakt, że zajęcia nie są tak przeładowane teorią jak na tradycyjnych analogowych studiach, z których w młodości często uciekałam na wagary. Ciekawe, praktyczne zajęcia, wykładowcy z pasją…  Brawo!
Agnieszka
Będę polecać uczelnię.
Pozdrawiam serdecznie!
Agnieszka

10.05.2019

Dziękuję za współpracę. Jestem bardzo zadowolona. Szkołę na pewno będę polecać 🙂

08.05.2019

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Pedagogiczne Studia Podyplomowe na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu. Kontakt z Uczelnią jest natychmiastowy i bezproblemowy. Na każde pytanie bądź wątpliwości dostawałam natychmiastową odpowiedź. Studiowanie można sobie rozłożyć według własnego czasu. Dla osoby pracującej jest to wielki plus. Uczelnię polecam szczególnie osobom, które w dogodny dla siebie sposób chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje. Monika Kalinowska 

08.05.2019

Dziękuje za zorganizowanie studiów podyplomowych w tak wygodnym trybie, dzięki czemu udało mi się spełnić warunki zatrudnienia w szkole.

Z poważaniem,

Agnieszka Jakubczyk

14.04.2019

Studia spełniły moje oczekiwania, były merytoryczne, interesujące i bardzo dobrze zorganizowane. Serdecznie dziękuję Pani Kierownik za wszelką pomoc i życzliwość oraz Wykładowcom za przekazaną wiedzę. Teraz jako absolwentka studiów mogę się wypowiedzieć, że Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu do był dobry wybór!

12.03.2019

Studia podyplomowe u Państwa to sama przyjemność. Dużym plusem jest to, że mogłam odsłuchiwać wykładów wielokrotnie, dzięki temu nie odczuwałam presji czasu. Bardzo dziękuję za ten wspólnie spędzony rok 🙂
Kamila Maj

05.03.2019

Chciałem podziękować za dotychczasową możliwość edukacji. Zajęcia są bardzo ciekawe, a platforma z której mam przyjemność korzystać naprawdę pozwala mi się uczyć z każdego miejsca, w którym się znajduję. 

Pan Szczepanik miał świetny kurs o autoprezentacji, który faktycznie przydaje mi się w mojej pracy codziennej.

F. Białkowski

05.03.2019

Dziękuje bardzo, jestem szczęśliwa :)))

Pani Kierownik bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, jestem Pani głęboko wdzięczna.

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Z wyrazami szacunku

E.Sz.

28.01.2019

Chciałbym podziękować Pani kierownik jak i całemu zespołowi za bardzo ciekawe wykłady z których wiele się nauczyłem oraz świetną współpracę. Jeśli tylko będzie taka możliwość to na spokojnie w wakacje przesłucham sobie jeszcze raz niektóre wykłady. Jak dla mnie forma wykładów i sposób ich prowadzenia były idealne. 

Pozdrawiam. Grzegorz Bugajski.

08.01.2019

Dziękuję za możliwość uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych, oraz za możliwość poszerzenia wiedzy w kierunkach w których nie szukałbym wiadomości w dotychczasowej pracy artysty rzeźbiarza. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość dla mojej opieszałości. 
Życzę powodzenia w rozwoju Uczelni, która jest naprawdę wartościowym i użytecznym przedsięwzięciem doskonale wpisującym się w ducha czasu. 
Z poważaniem,
Dawid Wawrzyniak

12.09.2018

Po raz pierwszy korzystałam z formy nauki przez internet, jestem mile zaskoczona wysokim poziomem prowadzonych zajęć i możliwością powrotu w odtwarzaniu treści. Hanna Jagiełło

28.08.2018

Bardzo dziękuję za pomoc i mobilizację, dzięki któremu ekspresem udało mi się zdobyć kwalifikacje pedagogiczne. Alicja Przewoźniak

18.08.2018

Wczoraj odebrałam dyplom ukończenia studiów. Bardzo dziękuję za umożliwienie mi szybszego zakończenia nauki. 

Podobała mi się e-learningowa formuła Państwa studiów, dająca możliwość indywidualnego dopasowania czasu studiowania, zdawania egzaminów. To bardzo wygodna forma zdobywania wiedzy i kwalifikacji.

Dziękuję za poświęcony czas, życzę samych zadowolonych studentów.

Pozdrawiam

Magdalena Białobrzeska

03.08.2018

Rekomenduję Kwalifikacyjne Pedagogiczne Studia Podyplomowe zorganizowane na Uczelni Lingwistyczno-TEchnicznej w Świeciu ul. Chmielnicka 2a 86-100 Świecie. Całość studiów została zorganizowana w sposób profesjonalny. Dzięki tym studiom zdobyłem wiedzę i umiejętności, które umożliwiają mi awans zawodowy w Szkolnictwie. Polecam: mgr inż. Zbigniew Kubacki.

12.07.2018

Ślicznie dziękuję za współpracę i cierpliwość do moich spraw. Życzę wszelkiej pomyślności oraz spokojnych studentów. Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Wodara

10.07.2018

Moje odczucia co do organizacji studiów są bardzo pozytywne głównie dzięki osobie Pani Kierwonik:) Zawsze była Pani w 100% responsywna i chętna do udzielenia odpowiedzi. Materiał był dobrze przygotowany, zawierał ciekawe treści i linki do ciekawych filmików na stronie youtube.
Dziękuję za ”wspólnie spędzony” czas i pozdrawiam,
Justyna Wieczorek

04.07.2018

Podsumowując bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na studia pedagogiczne na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu trybem online. Kontakt w kwestii pytań, czy wątpliwości lub pomocy był w zasadzie natychmiastowy i bezproblemowy. To duży plus. A co najważniejsze, studiowanie można rozłożyć i rozplanować sobie w sposób, który jest najdogodniejszy dla osoby pracującej. Ten czynnik zdecydowanie przeważył jeśli chodzi o wybór uczelni. Zdecydowanie polecam osobom, które w dogodny dla siebie sposób chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje.
Roksana Różańska-Boruń

03.07.2018

Bardzo dziękuje, że mogłem na kursie uzupełnić moje kwalifikacje, uporządkować wiedzę,dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Materiał przekazywany był w sposób zwięzły i interesujący.Pod względem merytorycznym został dobrany z zachowaniem zasady jak największej przydatności w codziennym nauczaniu. Egzaminy sprawdzały zrozumienie materiału i były przygotowane profesjonalnie. Przez cały okres kursu spotkałem się tylko i wyłącznie z życzliwością i zrozumieniem.
Dominic Sheridan

30.06.2018

Studia podyplomowe zorganizowane bardzo ciekawie, poziom wysoki.
Poleciłabym dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a cierpią na „chroniczny” brak czasu.
Na  razie jedyne w Polsce, zorganizowane całkowicie przez internet  . Koszt porównywalny ze studiami organizowanymi w sposób tradycyjny, jednak uczestnik zyskuje na czasie, a czas to pieniądz:)
Magdalena Krzyszkowska-Pytel

25.06.2018

Dziękuje bardzo za tak szybkie przysłanie świadectwa i dyplomu ukończenia studiów. Z przyjemnością będę polecała państwa uczelnię. B. G.

25.06.2018

Studia zorganizowane sprawnie, zgodne z opisem, materiały dostępne wg harmonogramu, całość ułożona logicznie.
Z wyrazami szacunku
K. Miłkowski

25.06.2018

Duża oszczędność czasu, dla osób zabieganych i nie mogących sobie pozwolić na uczestniczenie w kursie stacjonarnym, miła i kompetentna kadra, dobrze przygotowane wykłady,  szybki kontakt  (bez utrudnień).
T.Nikiel

22.06.2018

Uczelnia wykazuje się dużą wyrozumiałością w kwestii potrzeb i doświadczeń zawodowych studenta. Wykładowcy starają się przekazać wiedzę niezbędną do pracy w szkole w przystępny, urozmaicony sposób (prezentacje, filmy, prace zaliczeniowe). Idealny sposób nauki dla osób, które potrzebują poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe jedynie o uprawnienia pedagogiczne.
Pozdrawiam serdecznie,
Maja Blacha

19.06.2018

Bardzo jestem zadowolona z tego że wybrałam państwa uczelnię. Szkoda że nie macie historii jeśli chodzi o studia podyplomowe bo również bardzo chętnie bym się zapisała. Są to po prostu szczere słowa tak jest. Gdy miałam jakiś problem mogłam się zawsze do pani kierownik zwrócić i otrzymać szybką odpowiedz. Dziękuję bardzo Pozdrawiam Beata Gizińska.

15.06.2018

Cieszę się z ukończenia studiów, jestem z nich zadowolona mimo zmęczenia, wysłuchałam wszystkie wykłady (i mam notatki 🙂 i każdy coś wniósł do mojej dotychczasowej wiedzy.
T. N.

07.06.2018

Dziękuję Pani kierownik za prowadzenie tych studiów
Pozdrawiam,
Wiktor Kluczenko

07.06.2018

Wszystkie wykłady były bardzo ciekawe. Szczególnie te od pani Nomejko.

Pozdrawiam. Grzegorz Bugajski.

05.06.2018

Na chwilę obecną bardzo chcę podziękować z niezwykle profesjonalną opiekę w trakcie studiów i pomoc we wszelkich dotychczasowych sprawach. Treść studiów znakomicie poszerzyła i uaktualniła posiadaną wiedzę zdecydowanie Państwa Studia i kursy są godne polecenia i najwyższej oceny.
Pozdrawiam Piotr Brzozowski

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

 

Kadra

Małgorzata Silny

Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

dr Agnieszka Nomejko

Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, praktykująca psychoterapeutka poznawczo-behawioralną. Studia magisterskie i doktorskie ukończyła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” i Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka artykułów naukowych i kierownik projektów badawczych.

dr Edyta Sielicka

Doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, socjolog, socjoterapeuta, wychowawca – nauczyciel. W swoich obszarach badawczych koncentruje się wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz jej znaczenie dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także wokół zagadnień budowania sieci wsparcia dla uczniów znajdujących się  w sytuacjach trudnych.

 

ZOBACZ CAŁĄ KADRE

 

Zobacz nasze placówki

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu:

www.wsjo.edu.pl

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

 

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu Wydział Zamiejscowy w Przasnyszu:

www.wsjoprzasnysz.edu.pl

Szkoła w Przasnyszu

 

Blog

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach

Czytaj więcej >