Czas trwania studiów jest zależny od wybranej specjalizacji. Info poniżej.

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Pedagogiczne Studia Podyplomowe

Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego metodą hybrydową (zajęcia przez Internet).
Praktyki pedagogiczne stacjonarnie.

 

 • A
 • A
 • A

Opinie na temat studiów

Pierwszy raz zdecydowałam się na taką formę nauki i miałam dużo obaw. Jednak ten system okazała się bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Możliwość nauki i zdawania egzaminów w wybranym przez siebie momencie jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi pracujących i mających mało czasu. Bardzo ciekawie i przejrzyście nagrane wykłady co okazało się pomocne przy zdawaniu  egzaminów. 

Pozdrawiam

Joanna Bigas-Melzer

Polecam studia podyplomowe w ULT Przasnysz.

Atmosfera bardzo przyjazna, forma studiowania

bardzo wygodna. Kontakt z placówką jak i z kierownikiem p. Małgorzatą Silny

doskonały. Bardzo polecam.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,

Patrycja

Bardzo dziękuję za sprawną komunikację, pomoc oraz możliwość wykonania w/w Studiów w tak trudnym okresie epidemicznym.

Z poważaniem

Małgorzata Smoliło

Studia były ciekawym doświadczeniem. Wielu prowadzących wykłady posiadało bardzo obszerną wiedzę oraz umiejętność sprawnego jej przekazywania. Testy nie sprawiły mi problemu i traktowałem je jak podsumowanie zdobytej wiedzy. 

Pozdrawiam

Mikołaj Łaski

Witam,

chciałabym podziękować za możliwość ukończenia studiów na Państwa uczelni. Poszerzyły one moją perspektywę i wzbogaciły warsztat pracy. Wiele nowych metod wdrażamy w działaniu naszego przedszkola.

Pozdrawiam,
Anna P.

Dziękuję bardzo serdecznie.
Pozdrawiam
Elzbieta Pietrzak

Dziękuję bardzo za wsparcie oraz pomoc w trakcie wykonywania zaliczeń oraz praktyk. Michał Fijołek

Dziękuję serdecznie za wsparcie Pani kierownik i ciągłą gotowość do pomocy. Podziwiam bardzo Pani pracę. 

Pozdrawiam

Maria Boguszewicz

Dziękuję serdecznie za wszystkie niezbędne informacje, pozostaję pod niezmiennym pozytywnym wrażeniem tak programu, jak i formy

M.M.

„Chciałbym bardzo polecić studia, jestem bardzo zadowolony z jakości i profesjonalizmu wykładowców jak i osób z organów administracyjnych. Poziom wiedzy oraz jakość materiałów dydaktycznych jest na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem zachęcam do edukacji.
Piotr Domaniecki” 

Dziękuję za umożliwienie mi studiowania w formie zdalnej i uzupełnienia w ten sposób moich kwalifikacji.

Pozdrawiam,

Dorota Kowalska

Serdecznie Pani dziękuję za wsparcie. Pani pomoc i świadomość tego, że mogę do Pani napisać w każdej chwili, a Pani mi odpisze bardzo mi pomogła. Wszystkim moim znajomym mówię o Waszej uczelni. Wykłady są doskonałe, bardzo przejrzyste i wyczerpujące. Wielką zaletą jest to, że można było je odsłuchać w dowolnym momencie. W moim przypadku było to wręcz zbawienne. Jeszcze raz dziękuję Pani i wszystkim wykładowcom za wspaniałe, merytoryczne wykłady.

Z wyrazami szacunku

Dorota Kaczmarczyk

Dzień dobry, chciałabym serdecznie podziękować za okazaną pomoc, za zrozumienie. Dzięki Pani kierownik mam pełne wykształcenie i mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będzie już żadnych niespodzianek 🙂 Szczęście w nieszczęściu, że trafiłam do Was w „samą porę”. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ z całego serducha. Pozdrawiam i życzę spokojnych i wesołych wakacji, udanego wypoczynku w tym trudnym czasie i wszystkiego co najlepsze. 


Pozdrawiam
Hanna Talaśka

W Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu ukończyłem Podyplomowe Studia Pedagogiczne. Jestem bardzo zadowolony z jakości kształcenia na tym kierunku. Wielkim atutem okazała się również forma prowadzonych zajęć, gdyż studia przez internet pozwalają na pogodzenie studiowania z pracą oraz innymi obowiązkami. Nigdy nie było problemu z kontaktem z osobami prowadzącymi zajęcia, jak również z kierownictwem studiów. Polecam serdecznie!

Z wyrazami szacunku

Łukasz Chlastawa

Polecam studia na Uczelni Lingwistyczno – Technicznej w Świeciu. Organizacja studiów jak również prowadzący sprawiają , iż na prawdę warto studiować na tej uczelni.

Rafał Czarnecki 

Naprawdę polecam! Mimo nawału pracy zawodowej miałam czas ukończyć 3-semestralne studia podyplomowe (w dogodnym dla siebie terminie), a zdobytą wiedzę oczywiście wykorzystałam w praktyce. Pani kierownik studiów służyła pomocą i rzeczowo wyjaśniała każdą nawet najmniejszą sprawę. Naprawdę warto!

Izabela Jackowska 

Chciałabym serdecznie podziękować za organizację przez Państwa Studiów Podyplomowych, mimo początkowych małych trudności technicznych, później już wszystko dobrze działało. Dziękuję za profesjonalnie przygotowane materiały oraz dobrą i rzetelną informację ze strony Pani Kierownik.

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję za tak sprawną organizację,

Edyta Roner

Pani kierownik,
bardzo dziękuję, za sprawną obsługę studiów, za Pani życzliwość, serdeczność i cierpliwość:)
Na pewno będę polecać tę uczelnię, być może w przyszłości jeszcze raz skorzystam z Państwa oferty.
Jeszcze raz Wielkie dzięki!
Życzę Pani dużo zdrowia i sukcesów w pracy.
Pozdrawiam,

Magdalena Szyller

Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować za pomoc. Wszystko udało się już zakończyć.
Z wyrazami szacunku Danuta Szwec-Pałdyna

Dzień dobry, chciałam  podziękować za współpracę podczas studiów. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam Państwa uczelnie. Wszystko, począwszy od dokumentacji, po zajęcia,  stronę e-indeks, oraz obsługę było na najwyższym poziomie. Ekspresowy przekaz informacji, indywidualne podejście do każdego studenta, znajomość przepisów, pomoc w dokumentacji sprawiło, że nauka była bardzo przyjemna. Większość wykładów bardzo ciekawa, świetne prezentacje! Polecam Wasza placówkę wszystkim!! Pozdrawiam serdecznie, Gabriela Majewska (przygotowanie pedagogiczne)

Bardzo dziękuję za pomoc i wskazówki, dzięki którym udało mi się wszystko pozaliczać w czasie. Pani kierownik miała dużo cierpliwości i na wszystkie moje zapytania i wątpliwości zawsze otrzymałam odpowiedź. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystko i życzę dalszych sukcesów i samych bezproblemowych studentów.
Z wyrazami szacunku Danuta Szwec-Pałdyna

Dziękuję za super współpracę, zaangażowanie, profesjonalizm, miłą ,ciepłą

atmosferę życzę dalszej owocnej pracy, sukcesów zawodowych, zdrowia ,optymizmu i nadziei że jeszcze będzie normalnie a rodząca wiosna niech zasieje w nas łatwość uśmiechu i lekkość myśli.

Podziękowania dla wszystkich wykładowców gdyż ,,nauka to pokarm dla rozumu” jak mawiał Lew Tołstoj.

Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Joanna Krzemińska

Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować za stworzenie doskonałych warunków do poszerzania wiedzy i zdobywania umiejętności. Nauczaniem języka zajmuję się od ponad trzynastu lat. Nie spodziewałem się jak wielu ciekawych rzeczy mogę się jeszcze dowiedzieć odnośnie nauczania i jak przyjemną może być ta nauka. Łącząc pracę w szkole państwowej i prowadzenie własnej działalności nie miałbym czasu na studia stacjonarne. Państwa oferta okazała się idealnym rozwiązaniem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Z wyrazami szacunku,

Marcin Plebaniak

Jestem Państwu głęboko wdzięczna za możliwość ich odbycia, przy moim braku czasu i konieczności uzyskania dyplomu w ciągu roku, była to jedyna dobra opcja.
serdecznie,
Marta K.

Rekomenduję wszystkim naukę na Uczelni  Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu
Osobiście dzięki bardzo dobrym wykładom zdobyłem dużo wiedzy, którą wykorzystam w pracy.
Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom uczelni.
Pozdrawiam,
Łukasz Marzec

Jestem nauczycielem i muszę szczerze wyznać, że studia podyplomowe na Uczelni Lingwistyczno – Technicznej były dla mnie wielką przyjemnością. To były moje kolejne studia podyplomowe, ale oferta edukacyjna ULT była dla mnie najlepsza- poczynając od wzorcowej i bardzo sprawnej organizacji zajęć, przez nowoczesną i skuteczną edukację online, dobrą komunikację ze słuchaczami, a skończywszy na cenie, która jest konkurencyjna w stosunku do innych uczelni.
Ci, którzy Was wybiorą, mogą być pewni, że w dalszym zdobywaniu wiedzy będą mocno wspierani. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne wykłady na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, dzięki którym zdobyłam ogromną i nowoczesną wiedzę oraz wzorowa i profesjonalna współpraca z kierownictwem studiów. W ciągu trzech semestrów wiele się nauczyłam i zdobyłam nowe umiejętności, które będę mogła wykorzystać w dalszej pracy zawodowej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z odbytych studiów i zachęcam wszystkich do studiowania w tej placówce.
Elżbieta Borowska – Podyplomowe Studia Pedagogiczne
Język niemiecki

Jestem bardzo zadowolona z  możliwości studiowania  na Państwa uczelni . Zarówno sposób prowadzenia zajęć , stosowane metody jak również sam kontakt z Państwem  są fantastyczne  i zdecydowanie godne polecenia  innym słuchaczom . Pani Kierownik   jestem przekonana , że jeszcze do Was wrócę  . Pozdrawiam serdecznie Marta Kotlińska-Matuła

Forma jak i same studia są przygotowane bardzo dobrze. Kontakt z wykładowcami jak również z Panią kierownik bardzo sprawny i rzetelny. Zawsze można było liczyć na wyjaśnienie wszelkich spraw niezrozumiałych jak również można było pytać o materiał z zajęć, z których również uzyskiwało się wyjaśnienia itp. Ukończyła dwa kierunki studiując online i jestem bardzo zadowolona, mogę ze 100% satysfakcją polecić tego rodzaju formę studiów na tej uczelni innym osobą, które chcą uzyskać dodatkowe wykształcenie, z jednoczesnym zaoszczędzeniem czasu na dojazdy itp.  Zaliczenia  przebiegały sprawnie i bez większych problemów. Polecam 🙂

Z poważaniem
Irena Grzelak 

Polecam wszystkim studia pedagogiczne online na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu. Materiały są przygotowane bardzo fajnie. Są w ciekawy sposób omówione. Przejrzyste zasady zaliczenia. W przypadku wątpliwości wykładowcy zachęcają do kontaktu. Kontakt z uczelnią jest rewalacyjny. A Pani Kierownik jest na medal, odpisuje na emeile w trybie ekspresowym. Polecam w 100%.

Dawid 

Polecam wszystkim, zarówno praktykującym nauczycielom, którzy potrzebują uprawnień, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Całość kursu jest spójna, dobrze opracowana, z technicznego punktu widzenia dostępna i maksymalnie uproszczona. Świetny kontakt z prowadzącymi i wirtualnym dziekanatem. Chyba jeszcze postudiuje jakiś kolejny kierunek!

Pozdrawiam,

Malwina Solecka

Pedagogiczne studia kwalifikacyjne są bardzo wygodną formą edukacji dla osób pracujących , obejmują  ciekawą i zróżnicowany tematykę zajęć. Pragnę wyróżnić  duże zaangażowanie i pomoc ze strony Pani kierownik studiów .

Dziękuję  bardzo za możliwość odbycia studiów.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Adamiec 

Dziękuję za wszystko, za całokształt
Violetta K

Dzień Dobry,

bardzo dziękuję za przesłanie zaświadczenia. 

Studiowanie na Państwa uczelni przyczyniło się do poszerzenia mojej wiedzy z zakresu pedagogiki, 

co na pewno wykorzystam w swojej pracy na stanowisku nauczyciela. Jeszcze raz bardzo dziękuję 

za poświęcony czas. 

Z poważaniem

Sylwia Wójcik

Z całą odpowiedzialnością polecam Podyplomowe Studia Pedagogiczne. Studia internetowe to świetna alternatywa dla osób czynnych zawodowo, oraz które weekendy chcą spędzać z rodziną, a nie na uczelni.

Wykłady są bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym i technichnym.

Bardzo dobry kontakt z Kierownikiem Studiów, zawsze mogłam liczyć na wsparcie oraz pomoc.

Polecam Ewa G-P.

Był to długi acz bardzo produktywny rok i niezmiernie się cieszę, iż udało się go zaliczyć bezproblemowo pomimo późnego startu z mojej strony. Bardzo też dziękuję za pomoc i wskazówki dotyczące zapytań.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,
Paweł Sobecki

Dobry wieczór, 

Dziękuje za pomoc i wsparcie podczas studiów. Czułam się zaopiekowana, wszystko było jasne i zrozumiałe 🙂 będę polecać Wasza uczelnie. Sama myśle o kolejnym kierunku 🙂 dobrej nocy! 

Pozdrawiam

Izabela Poszytek 

Cieszę się bardzo, że dzięki Państwa uczelni mogłem poszerzyć swoje horyzonty. Dodatkowo uzyskanie dyplomu otwiera mi wiele nowych dróg rozwoju, oraz możliwość sprawdzenia się w nowych sytuacjach i miejscach.
Michał Padło

Chciałbym bardzo podziękować Pani Małgosi Silny kierownikowi moich studiów podyplomowych za profesjonalną obsługę i wszelką pomoc dotyczącą informacji na temat przebiegu studiów przez internet.  Pani Małgosiu,  zawsze chętnie służyła Pani pomocą i wszystko było załatwione na czas i bez żadnych problemów.  Takim zachowaniem Pani oraz podejściem do studenta zasługuje Pani na wysoką ocenę Pani pracy. Teraz już jestem przekonany na 100 procent, że wybór tej formy studiowania był bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza dla mnie,  czy innych osób, którzy nie mogą czy też nie mają takich możliwości, by dojechać bezpośrednio na wykłady na waszą uczelnię.  Pani profesjonalizm bardzo mi pomógł we wszystkich kwestiach.  Będę polecać waszą uczelnie i innym zainteresowanym i nie tylko przekazywać informację także, o profesjonalnym podejściu zwłaszcza Pani Małgosi Silny kierownika studiów. Bardzo serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Z poważaniem Dariusz Lewandowski

Bardzo dziękuję za wszystko, za informacje i za super współpracę i zwykłą  życzliwość. Bedę polecać tę uczelnie innym. Było Mi bardzo miło, ze wybrałem waszą uczelnię. Dziękuję jeszcze raz za całokształt.
Z poważaniem Dariusz Lewandowski

Chciałem bardzo podziękować za dobrą komunikację podczas trwania studiów. Miałem poczucie że zawsze służyła mi Pani kierownik pomocą, nawet jak dzwoniłem zamiast pisać maila. To było dla mnie bardzo cenne.
Pozdrawiam Serdecznie
Jakub Krzyżanowski

Bardzo, bardzo dziękuję za te studia. Dały mi dużo wiedzy, dużą satysfakcję.

Mam nadzieję, że z pedagogiki przedszkolnej i wczesnszkolnej będę równie zadwolony.

Pozdrawiam serdecznie,

Artur Hibner

Chciałabym podziękować za materiały i wykłady połączone z filmami które zostały  przygotowane  profesjonalnie i z myślą o studentach. 

Pozdrawiam,

Monika Brown

Dziękuję za życzliwość. Za wszystko.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję, że jesteście, dajecie wiedzę i formalne wykształcenie tym, którzy z różnych powodów życiowych nie są tak mobilni, nie stać ich na dojazdy.

Artur Hibner

poleciłam uczelnię koleżance, też jest bardzo zadowolona. Dorota Wróblewska

dziękuję za możliwość odbycia studiów podyplomowych pod Państwa kierownictwem. Za wszelką pomoc, rady i materiały jestem bardzo wdzięczny. 

Z poważaniem

Filip Białkowski

Dziękuję bardzo.  Studia przebiegły bardzo sprawnie. Nie spotkałem na żaden problem. Dziękuję jeszcze raz za pomoc i sprawne przejście przez kolejne etapy
Karol Szalski

Drodzy Nauczyciele!

Jeżeli zależy Wam na praktycznej i użytecznej wiedzy z przygotowania pedagogicznego polecam gorąco!

Jestem bardzo zadowolona z jakości i życzliwości podczas realizacji Studiów.To była przyjemność.Pozdrawiam Anna Urban.
p.s Pani Małgorzato jeszcze raz serdecznie dziękuję za okazane wsparcie i pomoc.Będę Was długo wspominać i polecać.

Brak przygotowania pedagogicznego mogło mi przekreślić ponad dwa lata pracy na awans zawodowy ,dzięki Pani profesjonalnej ocenie mogłam przystąpić do realizacji zadania.Dzisiaj cieszę się z kwalifikacji i dalszej drogi rozwoju.

Dziękuję jeszcze raz.

Fantastyczne są te wszystkie wykłady, bardzo mi się przydadzą w pracy, z przyjemnością się je słucha. Dlatego pięknie dziękuję i ogromny ukłon w stronę wykładowców.

Pozdrawiam serdecznie
Z poważaniem
Ewa Kamyczek

bardzo dziękuję za te studia podyplomowe i umiejętnie przekazywaną wiedzę 🙂 Jestem bardzo zadowolony z wyboru Waszej uczelni.
Artur Hibner

Chciałabym serdecznie podziękować za Pani pomoc i wsparcie w czasie studiów. Okazane zrozumienie ma dla mnie ogromne znaczenie. 

Oczywiście będę polecać studia na Państwa uczelni. 

Pozdrawiam serdecznie

Elwira Jeglińska

Pedagogiczne Studia Podyplomowe w Uczelni Lingwistyczno – Technicznej w Świeciu, trybem niestacjonarnym, to połączenie rzetelnej wiedzy, nowoczesnej formy nauki i komunikacji z wykładowcami. Bardzo cenne i ciekawe wykłady, na profesjonalnym poziomie, odnoszące się do aktualnej wiedzy pedagogicznej i psychologicznej, podane w sposób ciekawy i dobrze zilustrowany przykładami. Zadania praktyczne, pozwalające ocenić realny 
poziom przyswojonej wiedzy. Szybki i skuteczny sposób komunikacji z Kierownikiem Studiów i z Dziekanatem. Studia te spełniły moje wysokie wymagania wobec uczelni.

pozdrawiam Agnieszka Ryss

Wykazaliście się Państwo iście anielską cierpliwością w stosunku do mojej osoby (Tak Pani Kierownik, raz jeszcze dziękuje i przepraszam, mam nadzieję że nie  gniewa się Pani na mnie 🙂 Jeśli chodzi o samą formę studiów, wykłady interesujące- pozwalają na przyswojenie wiedzy w swoim tempie, jednocześnie umożliwiają naukę w dogodnym dla nas czasie i miejscu. Zaliczenia dotyczą tylko treści objęte wykładem.  Serdecznie polecam i mam nadzieje, że uruchomicie Państwo wkrótce inne studia kwalifikacyjne w tej właśnie formie.

Pozdrawiam serdecznie

Mariusz

udało się!!! 🙂 Z dzieckiem w chuście na rękach ( własnie dlatego najbardziej uwielbiam waszą uczelnię, że można ją robić w dogodnym dla siebie terminie), w końcu udało mi się napisać ostatni egzamin 

Maria Koryciarz

Wspaniale !

Dziękuje baaaardzo!! Jedyna i najważniejsza rekomendacja jaką mam – to Pani pomoc, Pani Małgosiu, jest Pani nieoceniona ! i jeśli mam mówić o skojarzeniach jakie mam na temat Uczelni – to bardzo dobry kontakt z  Panią kierownik. Za co serdecznie dziękuję. i zyczę samych miłych studentów i powodzenia! 

pozdrawiam.
Anna Zglenicka

Bardzo dziękuję Pani Malgorzato. Dziękuję wszystkim wykladowcom za profesjonalne szkolenie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Luiza Wiśniewska 

Organizacja studiów, przygotowanie wykładów, a przede wszystkim podejście do studenta można podsumować dwoma słowami – pełen profesjonalizm. Pod względem merytorycznym wykłady sporządzono nadzwyczaj starannie. Otrzymałam ogromną ilość wiedzy teoretycznej, która została przekazana mi w przystępny i ciekawy sposób. Dodatkowo studiowanie przez Internet umożliwiło mi naukę w najodpowiedniejszym dla mnie czasie. Nie można również pominąć kwestii ogromnego zaangażowania kierownika studiów – p. Małgorzaty Silny oraz całej kadry wykładowców, z którymi Uczenia zagwarantowała stały kontakt. Dziękuję Państwu bardzo za wszystko.

Z czystym sumieniem polecam każdemu studiowanie na Uczelnii Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko

Anna Matuszewska

Pedagogiczne Studia Podyplomowe niestacjonarne, przez internet podjąłem w 2018 roku. Dziś, kiedy już je zakończyłem, uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Świetna obsługa, bardzo dobrze przygotowane materiały dydaktyczne, jasne formy zaliczenia. Jeśli miałbym zaczynać te studia jeszcze raz, bez wahania  wybrałbym Uczelnię Lingwistyczno – Techniczną w Świeciu. Bardzo dziękuję za współpracę i życzę kolejnych rzesz zadowolonych Studentów.

Tomasz Mituniewicz

Jeszcze raz podkreślę świetną organizację studiów, wyczerpujące maile, bardzo dobrze przygotowane materiały i komfort nauki w wolnej chwili – który okazał się dla mnie zbawienny pracując na pełny etat aż do 8 miesiąca ciąży, studiując zaocznie jeszcze jeden kierunek i dwa tygodnie temu rodząc najwspanialszego synka, dokończyłam konspekt lekcji i dydaktykę szczegółową. Możliwość zdania egzaminów wcześniej była rewelacyjna!!! 

Serdecznie pozdrawiam
Maria Koryciarz 

Jako absolwent, gorąco polecam tę uczelnię. Wykłady są merytoryczne i ciekawe – poza niezbędną wiedzą przekazują również odniesienia do fachowej literatury. Kwalifikowana kadra to ludzie z pasją – przychylni i aktywni. Szczerze mówiąc byłem zaskoczony, że tak szybko można otrzymać odpowiedź mailową, pomocną w kwestii praktyk, zaliczeń czy spraw organizacyjnych. Świadczy to o szacunku i poważnym podejściu do spraw studenta i słuchacza.

Polecam Uczelnię Lingwistyczno-Techniczną każdemu, kto chce zaoszczędzić swój czas i pieniądze a komu zależy na jakości. Moja siostra już zdecydowała. Kamil

Serdecznie polecam studia na uczelni Lingwistyczno -Technicznej w Świeciu. Gdyby nie ta uczelnia oraz możliwość studiowania za pośrednictwem Internetu nie miałbym możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. Wykłady są na wysokim poziomie, ich obsługa techniczna banalna, a kontakt z wykładowcami jest bardzo sprawny. System studiów umożliwia połączenie studiowania oraz pracy zawodowej. Dziękuję za możliwość studiowania.

Z wyrazami szacunku
Wojciech Buda

Zaczynając studia internetowe trochę się bałam, że może być to oszustwo i wyciąganie pieniędzy.
Jednak po otrzymaniu materiałów wykładowych, FV za opłacenie studiów i bardzo płynny kontakt z kierownikiem studiów uważam, że jest to bardzo dobra forma doskonalenie zawodowego.
Jestem zadowolona z formy zaliczeniowej egzaminy a wszystkie wykłady zawierały dużo ciekawych i przydatnych informacji. 

Z pewnością będę polecać znajomym kursy, które Państwa uczelnia organizuje.
Pozdrawiam,
Paulina Kujawa 

Dzień dobry. Bardzo się cieszę, że wybrałam Państwa szkołę – wykłady są bardzo interesujące,

Z wyrazami szacunku
Ludmiła L.

Polecam Państwa szkołę i polecać będę – być może jeszcze kiedyś z czegoś u Was skorzystam. 🙂

Pozdrawiam, Dorian Bukowski

Chciałabym bardzo podziękować za naukę, czas, współpracę i pomocne porady. Dyplom otrzymałam.

Pozdrawiam serdecznie
A.Kula

Chciałbym pochwalić za bardzo interesujące materiały, wykłady, dużą wartość merytoryczną, ale i przystępność.
Cieszę się, że zdecydowałem się na Waszą Uczelnię.

Chciałem podziękować za wspólnie spędzony czas na studiach.
Było to dla mnie kolejne doświadczenie, zarówno naukowe jak i zawodowe. Wiedzę którą zdobyłem z wykładów staram się wykorzystać na co dzień w pracy ( opiekun w domu pomocy społecznej dla niepełnosprawnych intelektualnie zarówno dzieci jak i dorośli ) Pomimo swego wieku ( 54 lata ) jestem otwarty na wszelkie formy dokształcania i zdobywania nowych umiejętności które traktuję bardzo poważnie a jednocześnie jako przygodę z nowo nabytą wiedzą .Polecam tez Państwa i formę kształcenia która proponujecie swoim współpracownikom z pracy , niewykluczone że będzie z tego jakiś odzew w Waszą stronę.
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla Pani i zespołu wykładowców z Uczelni w Swieciu i niecierpliwie czekam na odbiór dyplomu.
Z poważaniem Wiesław Iwaniuk

Polecam gorąco studia na ULT w Świeciu. Będąc na urlopie macierzyńskim i wychowując dziecko w krótkim czasie udało mi się podwyższyć kwalifikacje i dokończyć mój awans zawodowy. Organizatorzy studiów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pracującym, zabieganym studentom. Są na bieżąco z przepisami oświatowymi, więc nie są to uprawnienia i wiedza, która nie ma zastosowania w życiu. To co sobie szczególnie cenię  to fakt, że zajęcia nie są tak przeładowane teorią jak na tradycyjnych analogowych studiach, z których w młodości często uciekałam na wagary. Ciekawe, praktyczne zajęcia, wykładowcy z pasją…  Brawo!
Agnieszka
Będę polecać uczelnię.
Pozdrawiam serdecznie!
Agnieszka

Dziękuję za współpracę. Jestem bardzo zadowolona. Szkołę na pewno będę polecać 🙂

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Pedagogiczne Studia Podyplomowe na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu. Kontakt z Uczelnią jest natychmiastowy i bezproblemowy. Na każde pytanie bądź wątpliwości dostawałam natychmiastową odpowiedź. Studiowanie można sobie rozłożyć według własnego czasu. Dla osoby pracującej jest to wielki plus. Uczelnię polecam szczególnie osobom, które w dogodny dla siebie sposób chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje. Monika Kalinowska 

Dziękuje za zorganizowanie studiów podyplomowych w tak wygodnym trybie, dzięki czemu udało mi się spełnić warunki zatrudnienia w szkole.

Z poważaniem,

Agnieszka Jakubczyk

Studia spełniły moje oczekiwania, były merytoryczne, interesujące i bardzo dobrze zorganizowane. Serdecznie dziękuję Pani Kierownik za wszelką pomoc i życzliwość oraz Wykładowcom za przekazaną wiedzę. Teraz jako absolwentka studiów mogę się wypowiedzieć, że Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu do był dobry wybór!

Studia podyplomowe u Państwa to sama przyjemność. Dużym plusem jest to, że mogłam odsłuchiwać wykładów wielokrotnie, dzięki temu nie odczuwałam presji czasu. Bardzo dziękuję za ten wspólnie spędzony rok 🙂
Kamila Maj

Chciałem podziękować za dotychczasową możliwość edukacji. Zajęcia są bardzo ciekawe, a platforma z której mam przyjemność korzystać naprawdę pozwala mi się uczyć z każdego miejsca, w którym się znajduję. 

Pan Szczepanik miał świetny kurs o autoprezentacji, który faktycznie przydaje mi się w mojej pracy codziennej.

F. Białkowski

Dziękuje bardzo, jestem szczęśliwa :)))

Pani Kierownik bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, jestem Pani głęboko wdzięczna.

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Z wyrazami szacunku

E.Sz.

Chciałbym podziękować Pani kierownik jak i całemu zespołowi za bardzo ciekawe wykłady z których wiele się nauczyłem oraz świetną współpracę. Jeśli tylko będzie taka możliwość to na spokojnie w wakacje przesłucham sobie jeszcze raz niektóre wykłady. Jak dla mnie forma wykładów i sposób ich prowadzenia były idealne. 

Pozdrawiam. Grzegorz Bugajski.

Dziękuję za możliwość uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych, oraz za możliwość poszerzenia wiedzy w kierunkach w których nie szukałbym wiadomości w dotychczasowej pracy artysty rzeźbiarza. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość dla mojej opieszałości. 
Życzę powodzenia w rozwoju Uczelni, która jest naprawdę wartościowym i użytecznym przedsięwzięciem doskonale wpisującym się w ducha czasu. 
Z poważaniem,
Dawid Wawrzyniak

Po raz pierwszy korzystałam z formy nauki przez internet, jestem mile zaskoczona wysokim poziomem prowadzonych zajęć i możliwością powrotu w odtwarzaniu treści. Hanna Jagiełło

Bardzo dziękuję za pomoc i mobilizację, dzięki któremu ekspresem udało mi się zdobyć kwalifikacje pedagogiczne. Alicja Przewoźniak

Wczoraj odebrałam dyplom ukończenia studiów. Bardzo dziękuję za umożliwienie mi szybszego zakończenia nauki. 

Podobała mi się e-learningowa formuła Państwa studiów, dająca możliwość indywidualnego dopasowania czasu studiowania, zdawania egzaminów. To bardzo wygodna forma zdobywania wiedzy i kwalifikacji.

Dziękuję za poświęcony czas, życzę samych zadowolonych studentów.

Pozdrawiam

Magdalena Białobrzeska

Rekomenduję Kwalifikacyjne Pedagogiczne Studia Podyplomowe zorganizowane na Uczelni Lingwistyczno-TEchnicznej w Świeciu ul. Chmielnicka 2a 86-100 Świecie. Całość studiów została zorganizowana w sposób profesjonalny. Dzięki tym studiom zdobyłem wiedzę i umiejętności, które umożliwiają mi awans zawodowy w Szkolnictwie. Polecam: mgr inż. Zbigniew Kubacki.

Ślicznie dziękuję za współpracę i cierpliwość do moich spraw. Życzę wszelkiej pomyślności oraz spokojnych studentów. Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Wodara

Moje odczucia co do organizacji studiów są bardzo pozytywne głównie dzięki osobie Pani Kierwonik:) Zawsze była Pani w 100% responsywna i chętna do udzielenia odpowiedzi. Materiał był dobrze przygotowany, zawierał ciekawe treści i linki do ciekawych filmików na stronie youtube.
Dziękuję za ”wspólnie spędzony” czas i pozdrawiam,
Justyna Wieczorek

Podsumowując bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na studia pedagogiczne na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu trybem online. Kontakt w kwestii pytań, czy wątpliwości lub pomocy był w zasadzie natychmiastowy i bezproblemowy. To duży plus. A co najważniejsze, studiowanie można rozłożyć i rozplanować sobie w sposób, który jest najdogodniejszy dla osoby pracującej. Ten czynnik zdecydowanie przeważył jeśli chodzi o wybór uczelni. Zdecydowanie polecam osobom, które w dogodny dla siebie sposób chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje.
Roksana Różańska-Boruń

Bardzo dziękuje, że mogłem na kursie uzupełnić moje kwalifikacje, uporządkować wiedzę,dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Materiał przekazywany był w sposób zwięzły i interesujący.Pod względem merytorycznym został dobrany z zachowaniem zasady jak największej przydatności w codziennym nauczaniu. Egzaminy sprawdzały zrozumienie materiału i były przygotowane profesjonalnie. Przez cały okres kursu spotkałem się tylko i wyłącznie z życzliwością i zrozumieniem.
Dominic Sheridan

Studia podyplomowe zorganizowane bardzo ciekawie, poziom wysoki.
Poleciłabym dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a cierpią na „chroniczny” brak czasu.
Na  razie jedyne w Polsce, zorganizowane całkowicie przez internet  . Koszt porównywalny ze studiami organizowanymi w sposób tradycyjny, jednak uczestnik zyskuje na czasie, a czas to pieniądz:)
Magdalena Krzyszkowska-Pytel

Dziękuje bardzo za tak szybkie przysłanie świadectwa i dyplomu ukończenia studiów. Z przyjemnością będę polecała państwa uczelnię. B. G.

Studia zorganizowane sprawnie, zgodne z opisem, materiały dostępne wg harmonogramu, całość ułożona logicznie.
Z wyrazami szacunku
K. Miłkowski

Duża oszczędność czasu, dla osób zabieganych i nie mogących sobie pozwolić na uczestniczenie w kursie stacjonarnym, miła i kompetentna kadra, dobrze przygotowane wykłady,  szybki kontakt  (bez utrudnień).
T.Nikiel

Uczelnia wykazuje się dużą wyrozumiałością w kwestii potrzeb i doświadczeń zawodowych studenta. Wykładowcy starają się przekazać wiedzę niezbędną do pracy w szkole w przystępny, urozmaicony sposób (prezentacje, filmy, prace zaliczeniowe). Idealny sposób nauki dla osób, które potrzebują poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe jedynie o uprawnienia pedagogiczne.
Pozdrawiam serdecznie,
Maja Blacha

Bardzo jestem zadowolona z tego że wybrałam państwa uczelnię. Szkoda że nie macie historii jeśli chodzi o studia podyplomowe bo również bardzo chętnie bym się zapisała. Są to po prostu szczere słowa tak jest. Gdy miałam jakiś problem mogłam się zawsze do pani kierownik zwrócić i otrzymać szybką odpowiedz. Dziękuję bardzo Pozdrawiam Beata Gizińska.

Cieszę się z ukończenia studiów, jestem z nich zadowolona mimo zmęczenia, wysłuchałam wszystkie wykłady (i mam notatki 🙂 i każdy coś wniósł do mojej dotychczasowej wiedzy.
T. N.

Dziękuję Pani kierownik za prowadzenie tych studiów
Pozdrawiam,
Wiktor Kluczenko

Wszystkie wykłady były bardzo ciekawe. Szczególnie te od pani Nomejko.

Pozdrawiam. Grzegorz Bugajski.

Na chwilę obecną bardzo chcę podziękować z niezwykle profesjonalną opiekę w trakcie studiów i pomoc we wszelkich dotychczasowych sprawach. Treść studiów znakomicie poszerzyła i uaktualniła posiadaną wiedzę zdecydowanie Państwa Studia i kursy są godne polecenia i najwyższej oceny.
Pozdrawiam Piotr Brzozowski

Nasze atuty

– Setki zadowolonych absolwentów!

– Stawiamy na Twoją wiedzę!

– Mamy 99% zdawalności!

– Na naszych studiach masz kontakt z żywym wykładowcą, a nie z automatem!

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

   

  Kadra

  Małgorzata Silny

  Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

  dr Agnieszka Nomejko

  Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, praktykująca psychoterapeutka poznawczo-behawioralną. Studia magisterskie i doktorskie ukończyła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” i Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka artykułów naukowych i kierownik projektów badawczych.

  dr Edyta Sielicka

  Doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, socjolog, socjoterapeuta, wychowawca – nauczyciel. W swoich obszarach badawczych koncentruje się wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz jej znaczenie dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także wokół zagadnień budowania sieci wsparcia dla uczniów znajdujących się  w sytuacjach trudnych.

   

  ZOBACZ CAŁĄ KADRE

   

  Zobacz nasze placówki

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu:

  www.ult.edu.pl

  Szkoła w Przasnyszu

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu:

  www.ultswiecie.edu.pl

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

   

   

   

  Blog

  Pożyczki na kształcenie

  Pożyczki na kształcenie

  Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach

  Czytaj więcej >