Czas trwania studiów jest zależny od wybranej specjalizacji. Info poniżej.

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Pedagogiczne Studia Podyplomowe

Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego metodą hybrydową (zajęcia przez Internet).
Praktyki pedagogiczne stacjonarnie.

 

 • A
 • A
 • A

Kadra kursu

Małgorzata Silny – KIEROWNIK STUDIÓW

Pedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademiki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

Dr Agnieszka Nomejko

Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, praktykująca psychoterapeutka poznawczo-behawioralną. Studia magisterskie i doktorskie ukończyła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” i Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka artykułów naukowych i kierownik projektów badawczych.

Dr Edyta Sielicka

Doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, socjolog, socjoterapeuta, wychowawca – nauczyciel.
W swoich obszarach badawczych koncentruje się wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz jej znaczenie dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także wokół zagadnień budowania sieci wsparcia dla uczniów znajdujących się  w sytuacjach trudnych.

Dr Krzysztof Warchoł, prof. Oświaty

Pracownik dydaktyczny Zespołu Przedmiotowo-Dydaktycznego Metodyki Wychowania Fizycznego i Praktyk Pedagogicznych Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ekspert Ministra Edukacji Narodowej ds. awansu zawodowego nauczycieli, członek Kapituły ds. Profesorów Oświaty przy Ministrze Edukacji Narodowej na kadencję: 2015-2019. Autor książki „Podstawy metodyki współczesnego wychowania fizycznego”.

Anna Poraj

Z wykształcenia i zamiłowania pedagog, dawniej nauczycielka szkoły podstawowej. Działaczka i liderka III sektora, przewodnicząca wielu rady rodziców. Współautorka poradników „Rodzice w szkole” i „Rodzice w szkole, przedszkolu, na osiedlu”, autorka poradnika :Sytuacje intymne w pracy wychowawczej” oraz licznych artykułów pedagogicznych i psychologicznych. Prezes Instytutu Inicjatyw Pozarządowych oraz Fundacji Park Śląski.

Jan Szczepanik

Psycholog, przedsiębiorca, trener biznesu i NGO. Konsultant ochrony danych osobowych i efektywności organizacji. Autor programów szkoleniowych. Koordynator projektów szkoleniowych i edukacyjnych. Koordynator konferencji, szkoleń i gier miejskich. Instruktor harcerski, miłośnik gór i podróży rowerowych. Aktywnie szkoli i prowadzi zarówno zespoły biznesowe, jak i zespoły wolontariuszy organizacji pozarządowych.

Ligia Pawlak-Basińska

Polonistka i socjolożka, pracuje z dziećmi i młodzieżą od ponad 20 lat, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, od 2007 roku zaangażowana w pracę w szkole, od kilku lat związana z edukacją montessoriańską, absolwentka Szkoły Liderów, instruktorka harcerska, instruktorka pierwszej pomocy, wiceprezes stowarzyszenia Radomian w Warszawie.

Piotr Kowalski

Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami. Realizował wiele ogólnopolskich projektów na rzecz osób z niepełnosprawnościami, w tym największy w Polsce projekt skierowany do osób głuchych „4 kroki”. W Polskim Związku Głuchych kieruje projektem wideotlumacz.pl. Współautor Społecznego Raportu z Realizacji Konwencji o prawach osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Autor poradnika o zarządzaniu projektami. Absolwent podyplomowych studiów z zakresu zarządzania organizowanych przez Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) i programu Liderzy PAFW. Od lat związany z III sektorem. Członek Komisji Ekspertów ds. Osób z niepełnosprawnością przy Rzeczniku Praw Obywatelskich i Rady Społecznej przy Zarządzie PFRON.

Agnieszka Szczepanik

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego o specjalności Edukacja Kreatywna z Medialną oraz Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pracowała jako nauczyciel klas I – III. Instruktorka harcerska, trener organizacji pozarządowych i animator.  Uczestniczka i koordynatorka projektów edukacyjnych. Dyrektor opolskiego oddziału EDUN Korepetycje.

Katarzyna Ręcławowicz

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, na kierunku: Pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna, ma długoletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, wykładowca akademicki.

Katarzyna Krawczyk

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, trenerka umiejętności psychospołecznych, redaktor merytoryczny, doradca dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu: asertywność, komunikacja interpersonalna, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, zarządzanie organizacją, zarządzanie zespołem, zarządzanie zmianą, planowanie strategiczne, kształcenie dorosłych itp.

Mikołaj Łaski

Specjalista BHP, ratownik, strażak, instruktor pierwszej pomocy. Związany z tematyką bezpieczeństwa i zdrowia dzieci. Autor książki „Pierwsza Pomoc dla Dzieci i Niemowląt”.

Maciej Stańczak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalista w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Pracował jako ratownik w Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu. Instruktor pierwszej pomocy, ratownik WOPR, strażak ochotnik. Wielokrotny laureat czołowych miejsc na zawodach z zakresu ratownictwa medycznego.

Katarzyna Radochońska

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Wydział Aktorski we Wrocławiu oraz logopedii na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów dotyczących emisji głosu, min. Warsztatów wokalnych u Olgi Szwajgier i Magdy Navarrete oraz zajęć emisyjnych u Agnieszki Borowiec. Prowadzi prywatną praktykę indywidualnej pracy z głosem.

Nasze atuty

– Setki zadowolonych absolwentów!

– Stawiamy na Twoją wiedzę!

– Mamy 99% zdawalności!

– Na naszych studiach masz kontakt z żywym wykładowcą, a nie z automatem!

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

   

  Kadra

  Małgorzata Silny

  Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

  dr Agnieszka Nomejko

  Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, praktykująca psychoterapeutka poznawczo-behawioralną. Studia magisterskie i doktorskie ukończyła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” i Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka artykułów naukowych i kierownik projektów badawczych.

  dr Edyta Sielicka

  Doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, socjolog, socjoterapeuta, wychowawca – nauczyciel. W swoich obszarach badawczych koncentruje się wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz jej znaczenie dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także wokół zagadnień budowania sieci wsparcia dla uczniów znajdujących się  w sytuacjach trudnych.

   

  ZOBACZ CAŁĄ KADRE

   

  Zobacz nasze placówki

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu:

  www.ult.edu.pl

  Szkoła w Przasnyszu

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu:

  www.ultswiecie.edu.pl

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

   

   

   

  Blog

  Pożyczki na kształcenie

  Pożyczki na kształcenie

  Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach

  Czytaj więcej >