Czas trwania studiów jest zależny od wybranej specjalizacji. Info poniżej.

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Pedagogiczne Studia Podyplomowe

Studia metodą e-learningową (przez internet). Praktyki pedagogiczne stacjonarnie.

 

  • A
  • A
  • A

Zapraszamy do ostatecznej rejestracji
na Pedagogiczne Studia Podyplomowe

Pola oznaczone * są polami wymaganymi

Dane potrzebne do wystawiania zaświadczeń i podpisania umowy o świadczeniu nauki:Wybierz specjalizację:
Pedagogiczne Studia Podyplomowe przygotowujące do nauczania przedmiotu lub prowadzenia zajęć w szkole podstawowej i ponadpodstawowejPedagogiczne Studia Podyplomowe przygotowujące do nauczania przedmiotu lub prowadzenia zajęć w szkole podstawowej i ponadpodstawowej, teoretycznych przedmiotów zawodowych oraz praktycznej nauki zawoduPedagogiczne Studia Podyplomowe przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela psychologaPedagogiczne Studia Podyplomowe przygotowujące do nauczania języka obcego dla osób bez przygotowania merytorycznego, a legitymujących się znajomością tego języka lub ukończyli studia w państwie, w którym językiem urzędowym jest ten język

Dane kontaktowe:Wykształcenie:

Adres zamieszkania:
Oświadczam, że posiadam dyplom ukończenia studiów wyższych minimum I stopnia.* (wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu z siedzibą w Świeciu ul. Chmielniki 2, 86-100 Świecie NIP 559-18-93-190, REGON 93208780.

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

 

Kadra

Małgorzata Silny

Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

dr Agnieszka Nomejko

Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, seksuolog kliniczny, praktykująca psychoterapeutka poznawczo-behawioralną. Studia magisterskie i doktorskie ukończyła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii” i Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka artykułów naukowych i kierownik projektów badawczych.

dr Edyta Sielicka

Doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego, socjolog, socjoterapeuta, wychowawca – nauczyciel. W swoich obszarach badawczych koncentruje się wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz jej znaczenie dla prawidłowego rozwoju człowieka, a także wokół zagadnień budowania sieci wsparcia dla uczniów znajdujących się  w sytuacjach trudnych.

 

ZOBACZ CAŁĄ KADRE

 

Zobacz nasze placówki

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu:

www.ultswiecie.edu.pl

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu

 

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu:

www.ult.edu.pl

Szkoła w Przasnyszu

 

Blog

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach

Czytaj więcej >